SRIJEDA, 24. LIPNJA 2026.
Navigacija
Sport

Odbojkašice Kolonije imale odličan plasman na 4. mjesto

Brodportal12. 06. 2026.1 min čitanja
Odbojkašice Kolonije imale odličan plasman na 4. mjesto

Odbojkašice Kolonije imale su dobru sezonu u natjecanju Prve B lige – istok u kojoj se natječu već nekoliko godina. Ove sezone su Brođanke ostvarile plasman na vrlo dobro 4. mjesto od 12 klubova te su u 22 kola imale 13 pobjeda i 9 poraza. Ispred njih su Belišće, druga ekipa Osijeka i vodeća Linga koja je sezonu završila bez poraza. Ova sezona je prema tome bila jako dobra te je ostvaren lijep rezultat koji je jedan od najboljih u posljednjh nekoliko godina. Od nešto malo iskusnijih igračica u klubu su: Roberta Rašić, Antonija Štrelcar, Kristina Tipura i Ena Jerković. Ovu sezonu nastupale su i: Bruna Rašić, Rea Bumbić, Luca Ivaniš i Antonija Kovačević, međutim, one odlaze iz kluba jer su upisale fakultete u drugim gradovima.

 
JOSIP ŠEBALJ